GOLDLIFE GEBZE


     Gold Life’da herşey siz ve sevdikleriniz için en ufak ayrıntısına kadar düşünüldü, size güvenli ve huzurlu bir hayatın kapılarını açıyoruz. 1.sınıf yapılan projede; akıllı ev sistemi, ankastre mutfak, jeneratör, asansör, 7/24 güvenliğin yanısıra özel dış cephe kaplama ve yalıtım gibi önemli alt yapı ihtiyaçları da üst seviyede karşılanmıştır.

     Kutsan Gold Life, havalimanı, Marmaray, metro ve metrobüse yakınlığının yanı sıra İstanbul’un ve Gebze’nin en önemli ulaşım arteri olan E-5 üzerindeki merkezi konumu ve TEM bağlantı yoluna yakınlığı ile geleceğin iş ve iletişim merkezi olmaya aday.

     Burada bir daire sahip olduğunuzda, dilediğiniz zaman şehir merkezine hızlıca ulaşıp geri gelebilir, bahçe balkonlarınızda açık havanın enerjisi ile stresten uzaklaşıp yenilenebilirsiniz. Seçkin ve konforlu daireleri, modern yaşam alanları, alışveriş merkezleri havalimanı, Marmaray, metro İDO gibi toplu ulaşım imkanları Hastane ilk ve ortaokul, üniversiteler, eğitim kurumları şehir merkezine yürüme mesafesinde olan yüksek teknoloji donanımına sahip yaşamınıza yeni standartlar getiren Kutsan Gold Life, sizin ve aileniz için tüm ihtiyaçları, zahmetsizce ve hızla karşılayabileceğiniz teknolojik, pratik ve kaliteli çözümler sunuyor.

LOBİ: Kutsan Gold Life size, 7/24 sunacağı güvenliğin yan ısıra özel dizayn edilmiş lobi ve resepsiyon mimarisi ile güven ve şıklığı bir arada sunuyor.

GÜVENLİK: Kameralı güvenlik sistemi (CCTV Sistemi) ile bina girişleri, kat koridorları ve bina çevresinde 24 saat güvenilir bir şekilde izlenecektir. Yayalar ve araçlar için kontrollü noktalardan binaya giriş-çıkışlar sağlanacaktır. Bina Girişi/Lobi alanında konumlandırılacak güvenlik sistemi ile uygulanacak olan renkli görüntülü interkom sistemi sayesinde daireler ile güvenlik merkezi arasında ve ayrıca daireler arasında karşılıklı iletişim imkânı olacaktır. Daire içi üniteden güvenlik merkezine alarm sinyali gönderilebilecek ve alarmın hangi daireden geldiği ekran üzerinde görüntülenecektir.Proje Lokasyon ve İletişim

Proje Satış Temsilcisi

OSMANYILMAZ MAH. 629/1 SK

0532 778 9734

0216 511 5950

kutsan@kutsan.com.tr