İlan No
GOLG-017
İlan Türü
Satılık
Şehir
Kocaeli
İlçe
Gebze
Bürüt m2
230
Net m2
200
Oda Sayısı
4+1
Banyo Sayısı
3
Bina Yaşı
1
Bulunduğu Kat
6
Kat Sayısı
6
Aidat
200 ₺
Isıtma Sistemi
Kombi
Krediye Uygun
Evet
Takas
Hayır
Paylaş

İlan Detayları

LOKASYON: İstanbul ve İstasyon CD. Paralelinde Eski Hisara hâkim bir manzaraya sahip olup E-5 karayolu TEM bağlantı noktasındadır. Fatih Devlet Hasta hanesi, Konak Hasta hanesi, Ayşe Sıdıka ilkokul ’un yanında, AVM, Çarşı ve şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

PROJE DETAYI: 828m2 Alan Üzerinde konumlanmış 3500m2 kapalı alan olarak inşaatı tamamlanmış olup 21 daire 1 iş merkezi olarak bitmiş iskânı alınmıştır. GOLDLIFE projemizin tüm ihtiyacını karşılayacak 300W Jeneratör, yangın ve su depoları, Dairenizden akıllı ev sistemi ile çağırabileceğiniz asansör, Özel yapılmış Açık otopark, detaylı peyzaj çalışması ile proje modern bir görünüme sahiptir.

GÜVENLİK: Bina Girişi/Lobi alanından sağlanmaktadır. Kameralı güvenlik sistemi ile bina girişleri, kat koridorları ve bina çevresinde 7/24 saat güvenilir bir şekilde izlenmektedir. Güvenlik sistemi ile uygulanan renkli görüntülü intercom sistemi sayesinde daireler ile güvenlik merkezi arasında ve ayrıca daireler arasında karşılıklı iletişim imkânı sağlanmaktadır. Daire içi üniteden güvenlik merkezine alarm sinyali gönderilebilecek ve alarmın hangi daireden geldiği ekran üzerinde görüntülenecektir.

Kutsan İnşaat’ta Premium Daire konsepti, mimarisi ve kalitesiyle Bölgenin Gözdesidir.

Bina Özellikleri

Daire Özellikleri

Tesis Özellikleri

Kat Planı

Konumu

Video