İlan No
K101.003
İlan Türü
Satılık
Şehir
Kocaeli
İlçe
Gebze
Bürüt m2
100
Net m2
75
Oda Sayısı
2+1
Banyo Sayısı
1
Bina Yaşı
0
Bulunduğu Kat
1
Kat Sayısı
4
Aidat
Isıtma Sistemi
Kombi
Krediye Uygun
Evet
Takas
Hayır
Paylaş

İlan Detayları

İlan Detayları

KUTSAN İNŞAAT Farkı ve güvencesi ile Projeden al %10 indirim avantajından yararlan

Gebze'nin en nadide semtlerinde hayata değer katan KUTSAN İNŞAAT Köşklü Çeşme’nin kalbinde değerli bir proje başlatıyor 650m2 Alan Üzerinde konumlanmış Tek blok 2000m2 kapalı alan olarak tamamını konut olarak planlamış 23.08.2020 tarihinde İnşaat’ına başlamıştır. 

KUTSAN-K101 Projemiz bitiş, teslimat ve oturma başlama tarihi 2021 hedeflenmiştir.

Proje Detay: Alt katlar bahçeli Daire, 1 ve 2. Katlar normal daire ve üst katlarda çatı dubleks şeklinde bölgenin örnek projesi olarak beyinize sunulmuş heyecanla yeni sahiplerini beklemektedir.

Binanın çevresi özel bahçe ve otopark olup, otopark ve bahçeden dairelere asansör ile ulaşım rahatlığı sunulmuştur. Teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentilerinizin karşılandığı, hayalinizdeki bu masalsı dünya KUTSAN-K101 ‘e dokunuşuyla gerçek oluyor.

Modern ve fonksiyonel yaşam alanları, her m²ye maksimum konfor katıyor. Klasik mimarisiyle gözleri kamaştıran KUTSAN-K101 de sizleri de yer almaya davet ediyoruz.

LOKASYON: Yeni Bağdat caddesi paralelinde 547 sokak No:10 Da İnşa Edildi. Projedeki 2+1 ve Dublex Klasik Daireler Tamamı Çok Özel Tasarlandı. Gebze-Darıca Metrosu Durağına 20 Dakika, Fatih Devlet Hasta hanesi, Gebze merkeze semt pazarları ve AVM çarşı dükkanlara Toplu ulaşım Araçlarına da çok yakın 

Bina Özellikleri

Daire Özellikleri

Tesis Özellikleri

Kat Planı

Konumu

Video