KUTSAN-101

Huzurlu ve Konforlu Bir Yaşam

Gebze'nin en nadide semtlerinde hayata değer katan KUTSAN İNŞAT. Köşklü Çeşme'ın kalbinde değerli bir proje başlatıyor 650m2 Alan Üzerinde konumlanmış Tek blok 2000m2 kapalı alan olarak tamamını konut olarak planlamış 23.08.2020 tarihinde İnşaat’ına başlamıştır. 

KUTSAN-K101 Projemiz bitiş, teslimat ve oturma başlama tarihi  2021 hedeflenmiştir.

KUTSAN-K101 Proje Detay: alt katlar bahçeli Daire, 1 ve 2. Katlar normal daire ve üst katlarda çatı dubleks şeklinde bölgenin örnek projesi olarak beyinize sunulmuş heyecanla yeni sahiplerini beklemektedir.

Binan çevresi özel bahçe ve otopark olup, otopark ve bahçeden dairelere asansör ile ulaşım rahatlığı sunulmuştur. Teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentilerinizin karşılandığı, hayalinizdeki bu masalsı dünya KUTSAN-K101 ‘e dokunuşuyla gerçek oluyor.

Doğal modern bir hayata kucak açıyor. Modern ve fonksiyonel yaşam alanları, her m²ye maksimum konfor katıyor. Klasik mimarisiyle gözleri kamaştıran KUTSAN-K101 de sizleri de yer almaya davet ediyoruz.

LOKASYON: Yeni Bağdat caddesi paralelinde 547 sokak No:10 Da İnşa Edildi.Projedeki 2+1 ve Dublex Klasik Daireler Tamamı Çok Özel Tasarlandı. Gebze-Darıca Metrosu Durağına 20 Dakika, Fatih Devlet Hasta hanesi, Gebze merkeze semt pazarları ve AVM çarşı dükkanlara Toplu ulaşım Araçlarına da çok yakın 

ARSA ALANI

650 m2

KONUT SAYISI

11

İNŞAAT ALANI

2000 m2